PROMOCJA
Utworzono dnia: 2012-02-18

Zapraszamy Państwa do naszgo ośrodka "Pod Gruszą" w miejscowości Wicie. W ustronnym miejscu malowniczo położonym oferujemy Państwu pokoje i domki letniskowe z aneksami kuchennymi i łazienkami. Aneksy kuchenne są w pełni wyposażone (lodówka, kuchenka, czajnik). W każdej łazience jest prysznic, umywalka i toaleta. W każdym domku i pokoju jest telewizor.


Ośrodek położony jest od północy, około 200 m od morza i od południowego zachodu - około 200 m od Jeziora Kopań. Na miejscu jest sklep spożywczy, a w pobliżu szereg obiektów gastronomicznych. Na terenie naszego ośrodka są wyznaczone miejsca do parkowania, plac zabaw dla dzieci oraz grill. Teren ośrodka jest ogrodzony.

 

Wicie - cicha i spokojna, choć nie pozbawiona rozrywek miejscowość letniskowa, położona 12 km na wschód od Darłowa. Plaża jest tu wyjątkowo szeroka i czysta. Wicie jest pięknie położone - pomiędzy morzem, a jeziorem. Od północy i zachodu osłonięte lasami iglastymi i mieszanymi. Przebiega tędy czerwony szklak turystyczny (międzynarodowy R10 wokół Bałtyku), prowadzący w jedną stronę do Darłówka i Kołobrzegu, w drugą do Jarosławca i dalej do Ustki.

Edyta I Cezary Barańscy

Wicie ul. Morska 6

76-150 Darłowo

Telefon stacjonarny: 943 144 785

Telefon kommórkowy: 691 518 325

Strona: www.domkipodgrusza.pl
« przejdź do wszystkich aktualności